הגענו לטיפול אצל אילת בעקבות קושי חברתי שזיהינו אצל ביתנו ת'. התהליך עם אילת היה משותף לת' ולנו וסייע לנו לגבש הבנה טובה יותר למצבה ולפעול בעקבות כך בצורה שמתאימה לה. ת' נפתחה לאילת בקלות , שיתפה אותה בתחושותיה, גם באופן גלוי וגם דרך הטיפול בבעלי החיים. דרך הטיפול, השיחות, והדאגה לחיות, ת' הפנימה כיצד עליה לנהוג בחברה, החלה לגלות רגישות גבוהה יותר לסביבתה וכבר בקיץ הראשון לאחר הטיפול, רכשה חברות טובות בקייטנה ובתנועת הנוער אליה הצטרפה. אין לי ספק שהטיפול אצל אילת שיכלל את כישוריה החברתיים, חיזק את הביטחון העצמי ומסייע לה גם היום בסיטואציות חברתיות בהן היא מעורבת. גילינו אצל אילת רגישות, מסירות, הבנה וקבלה בלתי רגילים ואנו מודים לה על העזרה הגדולה ועל ילדה אחת מרוצה."

     

 לאילת הגענו לאחר המלצות חמות של חברים. מ' שלנו, בת 7, הגיעה לאילת בשל פרידה מכלב המשפחה האהוב, ומשבר גדול של אבל ועצבות שהיא חוותה בעקבותיו. החיבור לאילת ולבעלי החיים בחווה היה מידי. כבר מהמפגש הראשון היה נראה שהיא מצאה אוזן קשבת ומרחב בטוח לבטא בו את רגשותיה. לאחר טיפול של מספר חודשים מ' התחזקה נפשית וחזרה להיות הילדה הצוחקת והמאושרת שהיא תמיד הייתה. שמחת החיים חזרה אליה. הטיפול אצל אילת שינה את חייה ללא ספק. ממליצים בחום ובאהבה."

     

 הילד שלנו מתוק ורגיש אבל בגיל צעיר כבר הספיק לפתח חוסר ביטחון גדול, קושי לשלוט בכעסים ובכלל הרגיש "שהחיים קשים". אז לקחנו אותו לטיפול באומנות, טיפול בספורט ועוד כמה וכמה ניסיונות שלא הביאו לתוצאות. ואז, הגענו לאילת. בסבלנות רבה אילת הצליחה לגעת בבן שלנו ולקלף את שכבות ההגנה שלו, להפחית כעסים, לשלוט ברגשות. המקום שלה מדהים! בעלי חיים שונים שהילדים מטפלים בהם ובעזרתם אילת משקפת לילדים סיטואציות שונות בחיים. התוצאה הייתה מדהימה. תהליך שנשא פרי והוכיח את עצמו. תודה רבה אילת."